Diákjaink, akikre büszkék vagyunk

ECDL vizsgát tett tanulóink

A 2017-2018-as év eredményei voltak:

Verseny megnevezése Helyszín Eredmény Versenyzők Felkészítő pedagógus
ORSZÁGOS VERSENYEK
Titok Hermann Ottó Természetismeret Verseny
5-6. osztály
Budapest, Műszaki Egyetem1. helyezés
3. helyezés
3. helyezés
középmezőny
Roják Vince 6. o.
Antal Laura 6. o.
Kiss Virág 6. o.
Ádám Roberta 5. b
Szarvákné Földi Edit
„Sárkánygödör legendája” meseíró pályázatJászfényszarukülöndíjOndavai Attila 5. aErdeiné Tóth Klára
Klímavédelmi Országos Pályázat
meseíró kategória
Budapest3. helyezés5.aErdeiné Tóth Klára
Digitális rajzpályázatCeglédkülöndíjOndavai Attila 5. aErdeiné Tóth Klára
Honismeret – levelező országos versenyBudapest98. helyezettOndavai Attila 5. aErdeiné Tóth Klára
MEGYEI VERSENYEK
Bendegúz Tudásbajnokság
anyanyelvi megyei döntő
Szolnok5. helyezett
5. helyezett
8. helyezett
Ádám Barbara 8. a
Roják Vince 6. o.
Terjéki Petra 6. o.
Balla Erika
„Szövegmanó” Budapestközépmezőny
középmezőny
Roják Nóra 3. o.
Nagy Kristóf 3. o.
Eszes Attiláné
Kaán Károly Természetismeret VersenyTápiószentmárton1. helyezés
3. helyezés
Kiss Virág 6. o.
Antal Laura 6. o.
Szarvákné Földi Edit
TERÜLETI, TÉRSÉGI VERSENYEK
Országos Arany János szavalóversenySzékesfehérvár5. helyezésVáczi Eszter 8. a Balla Erika
Angol versenyNagykőrös5. helyezés
6. helyezés

3. helyezés




5. helyezés
Antal Laura 6. o.
Kiss Virág 6. o.
csapat:
Ondavai Attila 5. a
Fejes Marcell 5. a
Kis Martin 6. o.
Roják Vince 6. o.
csapat:
Ádám Roberta 5. b
Dohos Emese 5. b
Váczi Enikő 5. b
Lukács Lolita 6. o.
Kobela Mária
Angol csapatversenyNagykőrös
3. helyezés
csapat:
Ádám Barbara 8. a
Nagy Karina 8. a
Váczi Eszter 8. a
Bálint Ottó 8. a
Csábiné Kovács Zsuzsanna
Angol csapatversenyDánszentmiklós1. helyezés
csapat:
Antal Laura 6. o
Kiss Virág 6. o.
Roják Vince 6. o.
Terjéki Petra 6. o.
Kobela Mária
Angol csapatversenyAlbertirsarészvételÁdám Barbara 8. a
Bálint Ottó 8. a
Nagy Karina 8. a
Váczi Eszter 8. a
Csábiné Kovács Zsuzsanna
Angol Vers- és Prózamondó Ceglédrészvétel
részvétel
részvétel
részvétel
részvétel
részvétel
részvétel
részvétel
Negyedi Tibor 3. o.
Roják Nóra 3. o.
Karai Hanna 4. o.
Maróti Viktória 4. o.
Dohos Emese 5. b
Kiss Virág 6. o.
Terjéki Petra 6. o.
Roják Vince 6. o.
Kobela Mária
Tankerületi Biológia VersenyNagykőrös1. helyezés
2. helyezés
Palya Viktória 8. b
Forrás Vanda 8. b
Tóthné Bali Terézia
Erdeiné Tóth Klára
Bándiné Palacsik Orsolya
Olvasási versenyAlbertirsarészvétel
részvétel
Karai Hanna 4. o.
Ondavai Dániel 3. o.
Szabó Lajosné
Eszes Attiláné
Megyei Komplex VersenyMonorközépmezőny
középmezőny
Janó Lili 4. o.
Maróti Viktória 4. o.
Szabó Lajosné
„Tiszta víz” környezetvédelmi csapatversenyCegléd1. helyezés




különdíj
csapat:
Karai Hanna 4. o.
Maróti Viktória 4. o.
Janó Lili 4. o.
Bule Brigitta Virág 4. o.
csapat:
Roják Nóra 3. o.
Negyedi Tibor 3. o.
Nagy Kristóf 3. o.
Ondavai Dániel 3. o.
Szabó Lajosné




Eszes Attiláné
Benedek Elek szövegértő versenyCegléd8. helyezés
középmezőny
középmezőny
középmezőny
Maróti Viktória 4. o.
Karai Hanna 4. o.
Nagy Kristóf 3. o.
Roják Nóra 3. o.
Szabó Lajosné
HELYI, ISKOLAI FORDULÓK
Kaán Károly Természetismereti Verseny1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés
4. helyezés
5. helyezés
6. helyezés
Antal Laura 6. o.
Roják Vince 6. o.
Kiss Virág 6. o.
Terjéki Petra 6. o.
Kis Martin 6. o.
Lukács Lolita 6. o.
Szarvákné Földi Edit
Komplex Tanulmányi Verseny

4. osztály

1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

1-2. helyezettek továbbjutottak
a megyei fordulóba

Maróti Viktória 4. o.
Janó Lili 4. o.
Karai Hanna 4. o.
Tóth Ildikó Jázmin 4. o.
Molnár Bálint 4. o.
Bule Brigitta Virág 4. o.
Szabó Lajosné







Versmondó verseny – alsó tagozat
1-2. évfolyam



3-4. évfolyam
1. helyezés
2. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

1. helyezés
1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés
3. helyezés
3. helyezés
Csordás Armandó 2. o.
Janó Anna 1. o.
Serfőző Gréta 1. o.
Kovács Gréta 2. o.

Janó Lili 4. o.
Karai Hanna 4. o.
Farkas Viktória 4. o.
Roják Nóra 3. o.
Nagy Kristóf 3. o.
Negyedi Tibor 3. o.
Nagyné Fekete Andrea
Bálint Tiborné
Bálint Tiborné
Nagyné Fekete Andrea

Szabó Lajosné
Szabó Lajosné
Szabó Lajosné
Eszes Attiláné
Eszes Attiláné
Eszes Attiláné

Országos Angol Nyelvi Versenyrészvétel
részvétel
Palya Krisztián 8. b
Bándi Péter György 8. b
Csábiné Kovács Zsuzsanna
Angol vers – és prózamondó verseny - alsó-
továbbjutó
-
továbbjutó
-
továbbjutó
továbbjutó
-
-
-
Ondavai Dániel
Negyedi Tibor 3. o.
Nagy Kristóf 3. o.
Roják Nóra 3. o.
Somogyi Virág 3. o.
Karai Hanna 4. o.
Maróti Viktória 4. o.
Bule Brigitta Virág 4. o.
Molnár Bálint 4. o.
Janó Lili 4. o.
Kobela Mária
(3. évfolyam)




Csábiné Kovács Zsuzsanna
(4. évfolyam)
Angol vers – és prózamondó verseny - felső-
-
-
-
-
továbbjutó
továbbjutó
továbbjutó
továbbjutó
-
-
Ondavai Attila 5. a
Fejes Marcell 5. a
Palotai Petra 5. a
Rafael Letícia 5. a
Ádám Roberta 5. b
Dohos Emese 5. b
Kiss Virág 6. o.
Terjéki Petra 6. o.
Roják Vince 6. o.
Kis Martin 6. o.
Lukács Lolita 6. o.
Kobela Mária
Komplex Természetismeret Verseny
5. osztály




6. osztály



7. osztály



8. osztály

1. helyezés
2. helyezés
2. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

1. helyezés
2. helyezés
3. helyezés

Fejes Marcell 5. a
Kovács Vanessza 5. b
Rafael Letícia 5. a
Váczi Enikő 5. b
Dohos Emese 5. b

Kiss Virág 6. o.
Antal Laura 6. o.
Kis Martin 6. o.

Glász Kornél 7. o.
Serfőző Eszter 7. o.
Fejes Márk 7. o.

Nagy Karina 8. a
Váczi Eszter 8. a
Ádám Barbara 8. a

Szarvákné Földi Edit
Tóthné Bali Terézia







SPORTVERSENYEK
ÚszóversenyKiskunfélegyházarészvételÁdám Roberta 5. b
Ádám Barbara 8. a
Petőfi Zoltán
„Kutyakaparó” FutófesztiválKocsér2.,4.,7.,20. helyezésKanalas Sándor 5. a
Dudás Kevin 5. a
Egedi Levente 6. o.
Farkas Amanda 8. b
Farkas Cintia 8. a
Lakatos Róbert 5. a
Ondavai Attila 5. a
Sebők Attila 8. b
Serfőző Eszter 7. o.
Szőke Gábor 8. a
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Legfittebb tanuló verseny
1. helyezés
1. helyezés
1. helyezés
1. helyezés
1. helyezés
Kovács Patrik 5. b
Kanalas Alexandra 6. o.
Ádám Barbara 8. a
Nagy Karina 8. a
Nana Alex 8. a
Árpád Kupa - labdarúgásKőröstetétlen4. helyezésTóthné Bali Terézia
Roják Vince
Diákolimpia – labdarúgás
III. korcsoport
IV. korcsoport
Jászkarajenő
3. helyezés
1. helyezés
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Diákolimpia – labdarúgás
IV. korcsoport
Szentlőrinckáta
2. helyezés
Farkas Kálmán 6. o.
Farkas Vászoly 7. o.
Fejes Márk 7. o.
Hornyik Ádám 7. o.
Kis László 8. b
Krenák Kornél 8. a
Nana Alex 8. a
Szőke Gábor 8. a
Sebők Attila 8. b
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Diákolimpia – labdarúgás
IV. korcsoport
Alsónémedi
3. helyezés
Farkas Kálmán 6. o.
Farkas Vászoly 7. o.
Fejes Márk 7. o.
Hornyik Ádám 7. o.
Kis László 8. b
Krenák Kornél 8. a
Nana Alex 8. a
Szőke Gábor 8. a
Sebők Attila 8. b
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Diákolimpia
futsal torna IV. korcsoport
Nagykőrös3. helyezésFarkas Kálmán 6. o.
Farkas Vászoly 7. o.
Fejes Márk 7. o.
Hornyik Ádám 7. o.
Kis László 8. b
Krenák Kornél 8. a
Nana Alex 8. a
Szőke Gábor 8. a
Sebők Attila 8. b
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Bozsik Tavaszi Torna – labdarúgás
II. korcsoport
Tiszakécske

2. helyezés
Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Bozsik Intézményi Program
labdarúgó torna III. korcsoport
Tiszakécske2. helyezésTóthné Bali Terézia
Roják Vince
Bozsik Intézményi Program
labdarúgó torna II. korcsoport
TiszakécskerészvételTóthné Bali Terézia
Roják Vince

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2016-2017-es év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
ORSZÁGOS VERSENYEK
Nemzeti Értéktár - Hungarikum Budapest - Parlament 4. hely Antal Laura 5. o.
Kiss Virág 5. o.
Roják Vince 5. o.
Terjéki Petra 5. o.
Antalné Petrovics Erika
Titok Herman Ottó természetismereti verseny Budapest 1. hely Kiss Virág 5. o. Szarvákné Földi Edit
Herman Ottó Biológia verseny Gödöllő 8. hely Nagy Karina 7. a Szarvákné Földi Edit
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv) Szeged 11. hely Ádám Barbara 7. a Balla Erika
Honismereti levelezős verseny levelezős 1. hely Antal Laura 5. o.
Roják Vince 5. o.
Erdeiné Tóth Klára
Országos honismereti levelezős verseny levelezős 2. hely Ondavai Attila 4. a Erdeiné Tóth Klára
Iskolagyümölcs kreatív pályázat pályázat 1. hely 4. a osztály Bándiné Palacsik Orsolya
MEGYEI VERSENYEK
Kaán Károly Természetismereti verseny Tápiószentmárton 1. hely
1. hely
Kiss Virág 5. o
Antal Laura 5. o
Szarvákné Földi Edit
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv) Szolnok 1. hely
4. hely
4. hely
Ádám Barbara 7. a
Váczi Eszter 7. a
Terjéki Petra 5. o.
Balla Erika
Angol vers-és prózamondó Üllő 1. hely
2.hely
3. hely
Ádám Roberta 4. b
Terjéki Petra 5. o.
Karai Hanna 3. o.
Kobela Mária
Történelem verseny Szolnok 8. hely Nagy Karina 7. a Antalné Petrovics Erika
Bendegúz Nyelvész Szolnok 8. hely Kiss Virág 5. o. Balla Erika
Bendegúz Tudásbajnokság biológia Szolnok 8. hely Bándi Péter 7. b Tóthné Bali Terézia
SPORTVERSENYEK
Diákolimpia Teremfoci (körzeti) Kocsér 2. hely IV. korcsoport Roják Vince
Diákolimpia, tollaslabda (megyei) Érd középmezőny Serfőző Eszter 6. o.
Kolompár Armandó 5. o.
Gebhard Tamás

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2015-2016-os év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK
Benedek Elek szövegértő verseny Cegléd 2. hely
7. hely
Antal Laura 4. o.
Roják Vince 4. o.
Nagyné Fekete Andrea
"Tiszta víz" környezetvédelmi csapatverseny Cegléd
1. hely


1. hely


2. o. csapata: Karai Hanna, Janó Lili,
Maróti Viktória, Tóth Jázmin

3. b csapata: Váczi Enikő, Ádám Roberta,
Takács Martina, Dohos Emese
Szabó Lajosné


Bálint Tiborné
Versmondó verseny Albertirsa 1. hely
3. hely
Karai Hanna 2. o.
Kiss Virág 4. o
Szabó Lajosné
Nagyné Fekete Andrea
Matematika verseny Dánszentmiklós 1. hely Nagy Karina 6. a Túri Lászlóné
Versmondó verseny Dánszentmiklós 1. hely Nagy Karina 6. a Balla Erika
Angol csapatverseny Dánszentmiklós 3. hely Bata Brigitta 7. o.
Lángi Dóra 7. o.
Nagy József Martin 7. o.
Turcsányi Adrienn 7. o.
Kobela Mária
Prózamondó verseny Abony 2. hely
3. hely
Ádám Barbara 6. a
Váczi Eszter 6. a
Balla Erika
Jászok nyomában Jászkarajenő különdíj
8.a csapata: Gál Anita, Kakulya Edit
Kis Réka,Tóth Tünde
Antalné Petrovics Erika
MEGYEI VERSENYEK
Alsós komplex tanulmányi verseny Monor 16. helyezés
24. helyezés
Terjéki Petra 4. o
Antal Laura 4. o
Nagyné Fekete Andrea
Angol nyelvi vers-, és prózamondó verseny Üllő 4. hely Terjéki Petra 4. o. Kobela Mária
"Szövegmanó" szövegértő verseny Budapest 1. hely
7.hely
Antal Laura 4. o.
Roják Vince 4.o.
Nagyné Fekete Andrea
Bolyai Matematika Csapatverseny Cegléd 21. hely Ádám Barbara 6. a
Bálint Ottó 6. a
Nagy Karina 6. a
Váczi Eszter 6. a
Túri Lászlóné
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Cegléd 14. hely Ádám Barbara 6. a
Bálint Ottó 6. a
Nagy Karina 6. a
Váczi Eszter 6. a
Szarvákné Földi Edit
" TIÉD A SZÓ-TÁR" Grimm Kiadó szótárversenye Gödöllő 1. hely Ádám Barbara 6. a
Karafiát Zsófia 6. a
Nagy Karina 6. a
Váczi Eszter 6. a
Kobela Mária
Angol vers-, és prózamondó verseny Cegléd 3. hely Nagy Karina 6. a Kobela Mária
" Legyél te is ORSZÁGH-os bajnok"
Angol szótárverseny
online különdíj Ádám Barbara 6. a
Nagy Karina 6. a
Váczi Eszter 6. a
Kobela Mária
Bendegúz Nyelvész verseny Budapest középmezőny Ádám Barbara 6. a
Nagy Karina 6. a
Balla Erika
Kaán Károly Természetismereti verseny Vác 2. hely Nagy Karina 6. a
Szarvákné Földi Edit
Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny Szolnok 8. hely
10. hely
11.hely
Bándi Péter 6.b
Váczi Eszter 6.a
Ádám Barbara 6.a
Balla Erika
Alapműveleti matematika verseny Abony 3. hely Váczi Eszter 6. a
Túri Lászlóné
Angol nyelvi vers-, és prózamondó verseny Üllő 2. hely
3. hely
Nagy Karina 6.a
Ádám Barbara 6.a
Kobela Mária
ORSZÁGOS VERSENYEK
" TIÉD A SZÓ-TÁR" Grimm Kiadó szótárversenye Szeged 4. hely Ádám Barbara 6. a
Nagy Karina 6. a
Kobela Mária
Herman Ottó verseny Budapest 6. hely
7. hely
Nagy Karina 6.a
Váczi Eszter 6.a
Szarvákné Földi Edit
LEVELEZŐS VERSENYEK
Honismereti tanulmányi verseny   9. hely
10. hely
Bándi Péter 6.b
Nagy Karina 6.a
Erdeiné Tóth Klára
SPORTVERSENYEK
Bozsik-program II. korcsoport (körzeti) Nagykőrös 3. hely 4. o.: Kolompár Armandó, Kolompár Márk, Roják Vince, Egedi Levente, Farkas Kálmán
3. o.: Dudás Martin, Dudás Kevin, Kanalas Sándor, Lakatos Róbert
Roják Vince
Diákolimpia, teremfoci III. korcsoport (körzeti) Nagykőrös 3. hely 6. a: Nana Alex, Szőke Gábor
6.b: Bognár Balázs, Kis László, Sebők Attila
5. o.:Danyi Adrián, Fejes Márk, Hornyik Ádám
Roják Vince
Bozsik-program IV. korcsoport (körzeti) Nagykőrös 1. hely 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik
7. o.: Czakó Adrián
6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik
Roják Vince
Diákolimpia, teremfoci IV. korcsoport (körzeti) Nagykőrös 1. hely 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik
7. o.: Czakó Adrián
6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik
Roják Vince
Diákolimpia, teremfoci IV. korcsoport (megyei) Mogyoród 4. hely 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik
7. o.: Czakó Adrián
6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik
Roják Vince
Diákolimpia, kis iskolák labdarúgás (körzeti) Csévharaszt 1. hely 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik
7. o.: Czakó Adrián
6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik
Roják Vince
Diákolimpia, kis iskolák labdarúgás (megyei) Csévharaszt 1. hely 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik
7. o.: Czakó Adrián
6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik
Roják Vince
Diákolimpia, kis iskolák kézilabda (megyei) Tóalmás 1. hely 8. o.: Danyi Zsuzsanna, Gál Anita, Kakulya Edit, Kis Réka, Osváth Diána, Tóth Tünde
7. o.:Danyi Melinda, Károly Vanessza, Lángi Dóra, Turcsányi Adrienn
Roják Vince

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2014-2015-ös év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK
Szövegértő verseny Cegléd
középmezőny


Antal Laura
Kiss Virág
Czakó Anna
Fejes Márk
Nagyné Fekete Andrea

Eszes Attiláné
Angol vers-és prózamondó verseny Cegléd 3. hely




középmezőny
Terjéki Petra
Antal Laura
Kiss Virág

Ádám Barbara
Nagy Karina
Váczi Eszter
Mácsai Evelin
Lukács Alexandra
Nagy József Martin
Kobela Mária
Magyar hősökre emlékezünk
(szövegértő, hangos olvasás)
Nagykőrös 5. hely
6. hely
Antal Laura
Terjéki Petra
Czakó Anna
Nagyné Fekete Andrea

Eszes Attiláné
"Tiszta víz" környzetvédelmi csapatverseny Cegléd   Palotai Petra
Rafael Letícia
Ondavai Attila
Szőke Mónika

Terjéki Petra
Kiss Virág
Antal Laura
Rafael Kíra

Czakó Anna
Fejes Márk
Glász Kornél
Serfőző Eszter
Erdeiné Tóth Klára



Nagyné Fekete Andrea



Eszes Attiláné
Kistérségi prózamondó verseny Abony középmezőny

1. hely
Czakó Alexa
Czakó Anna
Nagy Karina
Eszes Attiláné

Balla Erika
Jász vetélkedő Jászkarajenő 1. hely
1. hely
2. hely

1. hely
2.hely
3. hely
Antal Laura
Kiss Virág
Terjéki Petra

Fejes Márk
Glász Kornél
Czakó Anna
Nagyné Fekete Andrea


Eszes Attiláné
Angol csapatverseny Dánszentmiklós Középmezőny Bata Brigitta
Lukács Alexandra
Nagy József Martin
Turcsányi Adrienn
Kobela Mária
Angol egyéni verseny Szolnok 12. hely
15. hely
7. hely
13. hely
10. hely
Ádám Barbara
Bálint Ottó
Nagy Karina
Lukács Alexandra
Nagy József Martin
Kobela Mária
Keresztrejtvényfejtő verseny
(matematika)
Kunsziget 14. hely
18. hely
Nagy Karina
Mácsai Evelin
Túri Lászlóné
MEGYEI VERSENYEK
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Biatorbágy   Erdei Bálint Balla Erika
Bendegúz-nyelvész verseny Budaörs 12. hely Mácsai Evelin Balla Erika
Kaán Károly természetismereti verseny Vác 2. hely Nagy Karina Szarvákné Földi Edit
Angol vers-és prózamondó verseny Üllő 2. hely Terjéki Petra
Antal Laura
Kiss Virág
Kobela Mária
Szövegmanó-szövegértés Budapest
középmezőny
Terjéki Petra
Antal Laura
Kiss Virág
Nagyné Fekete Andrea
ORSZÁGOS VERSENYEK
Herman Ottó természetismeret verseny Budapest 3. hely Nagy Karina Szarvákné Földi Edit
Rajz verseny Kecskemét 5. hely Bándi Péter Bándiné Palacsik Orsolya
LEVELEZŐS VERSENYEK
Vigyázz! Kész! Pénz! (pénzügyi csapatverseny)     2. b, 3., 4. osztály 1-1 csapata Bálint Tiborné
Nagyné Fekete Andrea
Eszes Attiláné
TEKI-TOTÓ (matematika)     2.a, - 1 fő
2.b - 4 fő
3. osztály - 3 fő
Erdeiné Tóth Klára
Bálint Tiborné
Nagyné Fekete Andrea
Szövegmanó (szövegértés)     3. osztály - 3 fő
2.b osztály - 5 fő
Nagyné Fekete Andrea
Bálint Tiborné
Szólánc (nyelvtan)     3. osztály - 2 fő Nagyné Fekete Andrea
Méhecske (matematika)  
 
2. b - 1 fő
Bálint Tiborné
Országos honismereti verseny   1. hely Ondavai Attila Erdeiné Tóth Klára
SPORTVERSENYEK
Labdarúgás-kisiskolák körzeti diákolimpia Csévharaszt 1. hely 4. korcsoport (fiú) Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Labdarúgás-kisiskolák megyei diákolimpia Csévharaszt 1. hely 4. korcsoport (fiú) Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
Labdarúgás-kisiskolák országos diákolimpia Békéscsaba 16. hely 4. korcsoport (fiú) Tóthné Bali Terézia
Roják Vince
MGYLSZ Bozsik-program körzeti Nagykőrös


Jászkarajenő
3. hely
2. hely
1. hely
3. hely
2. korcsoport
3. korcsoport
4. korcsoport
1. korcsoport
Tóthné Bali Terézia
Túri Attila
Kisiskolák lány kézilabda megyei diákolimpia Péteri 2. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2013-2014-es év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK
Benedek Elek
Szövegértő verseny
Cegléd 11. hely


Nagy Karina 4. osztály
Mácsai Evelin 4. osztály
Czakó Anna 3. osztály
 
Angol csapatverseny Dánszentmiklós 3. hely Eszes Lillla 8.a osztály
Terjéki Márta 8.b osztály
Varga Erik 8.a osztály
Vígh Csenge 8.b osztály
Kobela Mária
Szarka Mihály szavalóverseny Nyársapát 4. hely
7. hely
Nagy Karina 4.a osztály
Váczi Eszter 4.a osztály
Szabó Lajosné
Vállalkozói csapatverseny Cegléd 1. hely Csábi Nándor 8.a osztály
Eszes Lilla 8.a osztály
Terjéki Márta 8.b osztály
Törőcsik Ádám 8.a osztály
Varga Erik 8.a osztály
Antalné Petrovics Erika
Környezetvédelmi csapatverseny döntő Cegléd 4. hely
5. hely
Vízitündér csapat (4. osztály)
Békalencse csapat (3. osztály)
 
Rejtvényfejtő matematika verseny döntő Kunsziget középmezőny Nagy Karina 4. a osztály
Váczi Eszter 4.a osztály
Szabó Lajosné
Körzeti szavalóverseny Albertirsa 1. hely
4. hely
Nagy Karina 4.a osztály
Váczi Eszter 4.a osztály
Szabó Lajosné
Körzeti tanulmányi verseny - matematika Tiszajenő 1. hely
4. hely
Csábi Nándor 8.a osztály
Törőcsik Ádám 8.a osztály
Túri Lászlóné
Jász-nap területi komplex verseny Jászkarajenő 5-6. osztály
1. hely
3. hely
7-8. osztály
1. hely
2. hely

Kakulya Edit 6.a osztály
Farkas Tamás 6.a osztály

Terjéki Márta 8.b osztály
Erdei Bálint 7. osztály
 
LEVELEZŐS VERSENYEK
Angol Ország(h)os Internetes Szótárverseny - - Eszes Lilla 8.a osztály
Szabó Viktória 8.b osztály
Terjéki Márta 8.b osztály
Vígh Csenge 8.b osztály
Kobela Mária
Szövegmanó - szövegértő megyei verseny Budapest 8. hely
10. hely
Nagy Karina 4.a osztály
Ádám Barbara 4.a osztály
Szabó Lajosné
Zöldbéka - környezetismereti verseny megyei döntő Budapest 7. hely Bándi Péter 4.a osztály Szabó Lajosné
MEGYEI VERSENYEK
Országos történelmi verseny
Pest megyei döntő
Budapest 13. hely Törőcsik Ádám 8.a osztály Antalné Petrovics Erika
Bendegúz nyelvész verseny
megyei döntő
Budapest középmezőny Nagy Karina 4.a osztály
Kakulya Edit 6.a osztály
Szabó Lajosné
Törőcsikné Lavicska Edit
Pest megyei alsós komplex verseny Monor 16. hely Nagy Karina 4.a osztály Szabó Lajosné
Megyei angol vers- és prózamondó verseny Üllő 1. hely
2. hely
3. hely
Nagy Karina 4.a osztály
Nagy József Martin 5. osztály
Ádám Barbara 4.a osztály
Kobela Mária
Megyei szavalóverseny Vecsés középmezőny Nagy Karina Szabó Lajosné
SPORTVERSENYEK
Körzeti diákolimpia
Teremlabdarúgás
Nagykőrös 1. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Felkészülési torna
Lány kézilabda
Tiszakécske 3. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Korzeti diákolimpia
Lány kosárlabda
Kocsér 3. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Körzeti diákolimpia
Kispályás labdarúgás
Sülysáp 2. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Körzeti diákolimpia
Labdarúgás
Tápiószentmárton 3. hely 3. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Drogprevenciós torna
Teremlabdarúgás
Abony 1. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Mezei futás
(helyi verseny)
Jászkarajenő 2. hely   Tóthné Bali Terézia
Bozsik kupa
MGYLSZ
  2. hely 2. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Bozsik kupa
MGYLSZ
  1. hely 3. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Bozsik Kupa
MGYLSZ
  1. hely 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2012-2013-as év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK
Szarka Mihály Térségi Szavalóverseny Nyársapát 3. helyezés Karai Eszter 8. o. Törőcsikné Lavicska Edit
Alsó tagozatos sportverseny Nyársapát 4. helyezés alsó tagozat Eszes Attiláné
Körzeti verseny
- matematika
Dánszentmiklós 1. helyezés
2. helyezés
1. helyezés
2. helyezés
Nagy Nikolett 8. o
Hajnal Petra 8. o.
Csábi Nándor 7. o.
Törőcsik Ádám 7. o.
Túri Lászlóné
- nyelvtan-helyesírás Dánszentmiklós 2. helyezés Váczi Eszter 3. o. Szabó Lajosné
- angol csapatverseny Dánszentmiklós 4. helyezés   Kobela Mária
- fotópályázat Dánszentmiklós 2. helyezés Erdei Bálint 6. o. Erdeiné Tóth Klára
Angol vers-és prózamondó verseny Cegléd
Szent Kereszt Katolikus Ált. Isk.
2. helyezés
2. helyezés
3. helyezés
Ádám Barbara 3. o.
Terjéki Márta 7. o.
Szabó Viktória 7. o.
Kobela Mária
    2. helyezés
3. helyezés
2. helyezés
Kiss Réka 5. o.
Tóth Tünde 5. o.
Karai Eszter 8. o.
Csábiné Kovács Zsuzsa
Vállakozói csapatverseny Cegléd
Közgazdasági Szakközépiskola
4. helyezés Hajnal Petra
Bartó Bojána
Nagy Nikolett
Szűcs Gerda
Karai Eszter
8. osztályos tanulók
Antalné Petrovics Erika
"Tiszta víz" Környezetvédelmi csapatverseny Cegléd
Várkonyi István Ált. Isk.
3. helyezés Ádám Barbara
Nagy Karina
Forrás Vanda
Palya Viktória
3 osztályos tanulók
Szabó Lajosné
Tehetséggondozó verseny
- matematika
Szolnok
Műszaki Szakközépiskola
1. helyezés
2. helyezés
Hajnal Petra 8. o.
Nagy Nikolett 8. o
Túri Lászlóné
Körzeti verseny
- matematika
Tiszajenő
Szent István Római Katolikus Ált. Isk.
3. helyezés Nagy Nikolett 8. o Túri Lászlóné
- versmondás   3. helyezés Nagy Karina 3. o. Szabó Lajosné
- történelmi csapatverseny   1. helyezés Eszes Lilla
Terjéki Márta
Törőcsik Ádám
Rafael Dóra
7. osztályos tanulók
Antalné Petrovics Erika
Térségi verseny
- versmondás
Cegléd
Közgazdasági Szakközépiskola
3. helyezés Rafael Dóra 7. o. Balla Erika
LEVELEZŐS VERSENYEK
Tehetséggondozó verseny matematikából Cegléd
Várkonyi István Ált. Isk.
könyvjutalom Erdei Bálint 6. o.
Nagy Mónika 7. o.
Eszes Lilla 7. o.
Hajnal Petra 8.o.
Nagy Nikolett 8. o.
Túri Lászlóné
Környezetvédő verseny Szolnok könyvjutalom Eszes Lilla 7. o.
Terjéki Márta 7. o.
Szabó Viktória
Törőcsik Ádám 7. o.
Nagy Nikolett 8. o.
Szarvákné Földi Edit
MEGYEI VERSENYEK
Angol nyelv-és prózamondó verseny Üllő 1. helyezés
3. helyezés
Nagy Martin 4. o.
Ádám Barbara 3. o.
Kobela Mária
    1. helyezés Gál Anita 5. o. Csábiné Kovács Zsuzsa
"Szövegmanó" - szövegértési verseny Budapest 3. helyezés Nagy Karina 3. o. Szabó Lajosné
Alsó tagozatos Komplex Tanulmányi Verseny Monor 10. helyezés
11. helyezés
Serfőző Dzsenifer 4.o.
Nagy József Martin 4. o.
Urbán Jánosné
SPORTVERSENYEK
Diákolimpia
- labdarúgás körzeti versenyek
Tápiószentmárton 1. helyezés 2. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
  Jászkarajenő 2.helyezés 3. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
Diákolimpia
- labdarúgás megyei verseny
Tápióság 2. helyezés 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
Diákolimpia
- teremfoci
Nagykőrös 1. forduló
1. helyezés
4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
  Örkény 2. forduló
2. helyezés
4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
MGYLSZ foci Bozsik Program Nagykőrös 2. helyezés
2. helyezés
1. helyezés
2. korcsoport
3. korcsoport
4. korcsoport
Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
Árpád - Kupa Kőröstetétlen 2. helyezés 4. korcsoport Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
Diákolimpia
kosárlabda körzeti verseny
Nagykőrös 2. helyezés 4. korcsoport - lány Tóthné Bali Terézia
Térségi mezei futóverseny Jászkarajenő 2. helyezés
3. helyezés
1. helyezés
3. helyezés
1. helyezés
3. helyezés
Danyi Melinda 4.o.
Kanalas Dominik 3. o.
Szabó György 5.o.
Magyar András SNI 5.o.
Kanalas Vanessza 6.o.
Kanálos Géza 8. o.
Tóthné Bali Terézia
Nagy Vagy! televíziós sportvetélkedő - csapatverseny Kecskemét 4. helyezés   Tóthné Bali Terézia

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2011-2012-es tanévben tanulóink az alábbi eredményeket érték el a különböző iskolák által szervezett tanulmányi versenyeken:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
Térségi Környezetvédelmi Csapatverseny Tiszajenő 1.hely iskolánk csapata ( 5.osztály ) Tóthné Bali Terézia
Országos Matematikai Rejvényfejtő Verseny Kunsziget –Győr A döntőben 5.hely, jutalomban részesült: Nagy Nikoletta Döntőbe jutott még: Csábi Nándor, Hajnal Petra, Nagy Nikoletta Túri Lászlóné
Regionális Környezetvédelmi Vetélkedő Szolnok 1.hely
2.hely
3.hely
Szűcs Gerda
Nagy Nikoletta
Bartó Bojána
Szarvákné Földi Edit
Tollaslabda diákolimpia – megyei döntő Érd 1.hely
1.hely:
Szabó Viktória
Ádám Róbert

A döntőre bejutott tanulók: Eszes Lilla, Szabó Viktória, Ádám Róbert, Törőcsik Ádám, Varga Erik
Gebhard Tamás
Tollaslabda diákolimpia – régiós döntő Szendehely 1.hely Ádám Róbert
(Ő képviseli iskolánkat a diákolimpia országos döntőjén Salgótarjánban.)
Gebhard Tamás
Drogprevenciós Labdarúgó Kupa Abony Iskolánk csapata Fairplay díjban részesült.   Palya Péter, Túri Attila
Térségi Labdarúgó Torna Kocsér 1. hely    
Deák Verseny Nagykőrös középmezőny    
Kosárlabda Cegléd Kossuth Lajos Gimnázium 2.hely    
Angol csapatverseny Dánszentmiklós középmezőny    
Országos Vénusz Rajzpályázat   2. hely napközis csoport  
Angol Vers- és prózamondó térségi verseny Cegléd 1.hely
3.hely
2.hely
Gál Anita - 4. évfolyam
Tóth Tünde - 4. évfolyam
Ádám Róbert - 6.évfolyam
 
Alapműveleti Megyei Matematika Verseny Abony 6. hely Hajnal Petra  
Rácz Zsolt Fizika Verseny Nagykőrös 5. hely Hajnal Petra és Nagy Nikoletta  
Tanulmányi Verseny - Matematika Tiszajenő 2.hely
2.hely
Serfőző Dzsenifer - 3. évfolyam
Csábi Nándor - 6. évfolyam
 
Tanulmányi Verseny - Történelem Tiszajenő 2. hely Erdei Bálint - 5. évfolyam  
Kormányablak Rajzverseny Cegléd 1.hely
3.hely
Nagy Karina
Bata Brigitta
 
Bendegúz Nyelvész megyei döntő Budapest középmezőny Szűcs Gerda, Bartó Bojána  
Megyei mezeifutás   20. hely Rafael Krisztián  

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

A 2010-2011-es év eredményei voltak:

Terület Helyszín Helyezés Tanuló(k) Felkészítő tanár
Labdarúgás Diákolimpia Nagykőrös
Kocsér
5. hely
4. hely
3.-4. évfolyam
5.-6. évfolyam
Tóthné Bali Terézia
Palya Péter
Labdarúgó kupa Kocsér 2. helyezés 7-8. évfolyam Palya Péter
Tollaslabda megyei döntő Érd 2. hely
2. hely
3. helyezés
3. helyezés
Szabó Viktória 5. o.
Pohl Luca 8. o.
Ádám Róbert 5. o.
Csábi Eszter 5. o.
Gebhard Tamás
Tollaslabda területi döntő Szendehely 2. hely (bejutott az országos döntőbe) Szabó Viktória 5. osztály
(országos döntő: középmezőny)
Gebhard Tamás
Szövegértés levelező verseny megyei forduló Levelező! középmezőny Farkas Tamás 3. osztály Kecskésné Fazekas Anikó
IV. Országos Mesefesztivál meseírói pályázata Levelező! különdíj Lénárt Violetta Lili 4. osztály Bándiné Palacsik Orsolya
Angol csapatverseny 5. osztály részére Dánszentmiklós 4. hely (9 csapatból) Eszes Lilla
Terjéki Márta
Vígh Csenge
Varga Erik
Kobela Mária
Angol vers- és prózamondó verseny Cegléd 3. helyezés Tóth Tünde 3. osztály Kobela Mária
Eszes Attiláné
Matematika verseny Tiszajenő 1. hely Csábi Dániel 4. osztály Eszes Attiláné
Angol vers- és prózamondó verseny Cegléd 1. helyezés
2. helyezés
Varga Erik 5. osztály
Ádám Róbert 5. osztály
Kobela Mária
Angol vers- és prózamondó verseny Cegléd - Albertirsa 1. helyezés Karai Eszter - 6. osztály Csábiné Kovács Zsuzsa
Matematika versenyek Cegléd 3. helyezés Csábi Eszter - 8.a osztály Túri Lászlóné
Dánszentmiklós 1. hely
2. hely
2. hely
Csábi Eszter - 8.a osztály
Hajnal Petra - 6. osztály
Vilhelm Beáta - 7. a osztály
Tiszajenő 1. hely Csábi Eszter - 8.a osztály
Tiszavárkony - csapatverseny 2. hely Csábi Nándor
Terjéki Márta
Törőcsik Ádám
Vígh Csenge
5. a és b osztály
Abony - Alapműveleti megyei verseny 1. helyezés
5. helyezés
Csábi Eszter - 8.a
Csábi Dániel - 5. a osztály
Marcali - Alapműveleti országos verseny 10. hely Csábi Eszter - 8.a
Körzeti mesemondó verseny Nyársapát középmezőny Csábi Dániel - 4. osztály Eszes Attiláné
Körzeti mesemondó verseny Tiszajenő 4. hely
7. hely
Nagy Karina - 1.a osztály
Váczi Eszter - 1.a osztály
Szabó Lajosné
Körzeti mesemondó verseny Tiszajenő 6. hely Karai Eszter - 6. osztály Törőcsikné Lavicska Edit
Történelem csapatverseny Tiszajenő 7. hely Ádám Róbert
Eszes Lilla
Törőcsik Ádám
5. a osztály
Szabó Lajosné
Megyei Kaán Károly természetismeret verseny - 6. osztály
(45 tanuló versenyzett)
Mogyoród 4. hely
5. hely
6. hely
7. hely
Nagy Nikolett
Bartó Bojána
Szűcs Gerda
Kakulya Zsolt
Szarvákné Földi Edit
Megyei Kaán Károly természetismeret verseny - 5. osztály
(48 tanuló versenyzett)
Mogyoród 10. hely
12. hely
a mezőny első harmadában végzett
Eszes Lilla
Terjéki Márta
Törőcsik Ádám
Szarvákné Földi Edit
Körzeti rajzverseny Dánszentmiklós 1. helyezés Bándi Péter, Serfőző Nikoletta Bándiné Palacsik Orsolya
Körzeti szavalóverseny Nyársapát 1. hely
3. hely
Karai Eszter - 6. osztály
Eszes Lilla - 5.a osztály
Törőcsikné Lavicska Edit
Tükör Kép országos pályázat Szentendre 1. hely
Szabó VIktória - 5.b osztály
Bándi Péter - 1.a osztály
Szőke GÁbor - 1.a osztály
Bándiné Palacsik Orsolya
Erdeiné Tóth Klára
Elsősegélynyújtó csapatverseny   körzeti 1. hely
megyei
Karafiát Kristóf - 7.a osztály
Tugyi János - 7.a osztály
Bognár Anikó - 8.b osztály
Hajnal Adrienn - 8.b osztály
Kecskés Alexandra - 8.b osztály
Kele Árpádné
Farkas Imre

Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!

 

Főoldal Kapcsolatok Dokumentumok HEFOP Múltunk