A 2022-2023-as év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
Országos versenyek | ||||
Herman Ottó Természettudományi Verseny | Budapest | I. hely IV. hely középmezőny |
Serfőző Gréta Fazekas Anita Palotai Vanda |
Szarvákné Földi Edit |
Tiéd a szótár angol csapatverseny | Szeged | VIII. hely | Alb Mária Fazekas Anita Palotai Vanda Serfőző Gréta |
Kobela Mária |
Vega-Ház (rajzpályázat) |
III. hely | 3. osztály napközis csoport | Erdeiné Tóth Klára | |
Megyei, területi versenyek | ||||
Magyar Nemzeti Levéltár Pest Megyei Levéltára | Budapest | III. hely | Roják Nóra Negyedi Tibor Nagy Kristóf |
Antalné Petrovics Erika |
Angol egyéni | Nagykőrös | II. hely | Negyedi Tibor | Sági Lajos |
Ki mit tud? | Cegléd | II. hely III. hely |
Terjéki Kristóf Vízi Benedek |
Bándiné Palacsik Orsolya Eszes Attiláné |
Országos Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelvi) | Abony Szeged |
III. hely IV. hely V. hely V. hely VI. hely VII. hely VIII. hely IX. hely IX. hely |
Fazekas Anita Serfőző Gréta Alb Mária Polyák Luca Nagy Kristóf Palotai Vanda Janó Anna Csikós Réka Ondavai Roland |
Balla Erika |
Térségi versenyek | ||||
Albertirsai Szépolvasó verseny | Albertirsa | II. hely | Takács Krisztina | Nagyné Fekete Andrea |
Benedek Elek Szövegértési verseny | Cegléd | I. hely | Polyák Luca | Nagyné Fekete Andrea |
Jászok nyomában szövegértési verseny | Jászkarajenő | I. hely | Polyák Luca | Nagyné Fekete Andrea |
„Tiszta Víz” Környezetvédelmi csapatverseny | Cegléd | III. hely | Kerekes Lívia Nagy Attila Palotai Máté Terjéki Kristóf |
Bándiné Palacsik Orsolya |
Levelezős versenyek | ||||
Országos Honismereti verseny | I. hely I. hely I. hely |
Fazekas Anita Polyák Luca Csikós Réka |
Erdeiné Tóth Klára | |
Országos Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelvi) | arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat arany fokozat ezüst fokozat ezüst fokozat |
Jakab Tánya Kovács Lara Ondavai Roland Fazekas Anita Kolarovszki Miklós Palotai Vanda Serfőző Gréta Nagy Kristóf Ondavai Dániel Horváth Miklós Terjéki Kristóf Nagy Attila Kerekes Lívia Bathó Csenge Csikós Réka Fazekas Helga Polyák Luca Szaniszló Luca Takács Krisztina Földi Réka Kovács Dzsenifer |
Balla Erika |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
2021-2022
Verseny megnevezése | Verseny típusa | Versenyzők | Eredmény | Helyszín | Felkészítő pedagógus |
---|---|---|---|---|---|
ORSZÁGOS VERSENYEK | |||||
Hermann Ottó Természettudományi Verseny | országos döntő | Roják Nóra, Nagy Kristóf, Fazekas Anita, Serfőző Gréta, Alb Mária, | 2.hely, 4.hely, 2.hely, 8.hely, 10.hely | Budapest | Szarvákné Földi Edit |
Országos Honismereti Verseny | levelezős | Fazekas Anita | 6. hely | Erdeiné Tóth Klára | |
MEGYEI VERSENYEK | |||||
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelvi) | levelezős | Fazekas Anita, Földi Réka, Kolarovszki Miklós, Palotai Vanda, Serfőző Gréta, Nagy Kristóf, Ondavai Dániel | arany fokozat | Balla Erika | |
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelvi) | online | Nagy Kristóf, Fazekas Anita | 2. hely, 9. hely | megyei döntő | Balla Erika |
Oktatási Hivatal Szolnoki POK által szervezett iDig-English angol nyelvi verseny | megyei | Tóth Jázmin, Farkas Viktória | döntőbe jutott | Szolnok | Kobela Mária |
TERÜLETI, TÉRSÉGI VERSENYEK | |||||
Ki mit tud? | tankerületi | Kanalas József | kiemelt arany fokozat | Cegléd | Bacskai Balázs |
"Tiszta Víz" Környezetvédelmi | térségi csapatverseny | Vizi Benedek, Vizi László, Vizi Veronika, Terjéki Gábor Ábel | 1 . hely | Cegléd | Eszes Attiláné |
Dér Gábor Dominik, Kovács Lara, Ondavai Roland, Podruzsik Krisztián | Különdíj | Cegléd | Kecskésné Fazekas Anikó | ||
Angol csapatverseny | területi | Alb Mária, Fazekas Anita, Janó Anna, Serfőző Gréta | középmezőnyben végeztek | Nagykőrös | Kobela Mária |
SPORTVERSENYEK | |||||
Magyar Gyermek Labdarúgószövetség (MGYLSZ) Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna II. korcsoport | körzeti | 2. hely | Tiszakécske | Németh István | |
Magyar Gyermek Labdarúgószövetség (MGYLSZ) Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna III. korcsoport | körzeti | 3. hely | Tiszakécske | Németh István | |
Magyar Gyermek Labdarúgószövetség (MGYLSZ) Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna IV. korcsoport | körzeti | 3. hely | Tiszakécske | Németh István | |
Árpád Kupa - labdarúgás | területi | 3. hely | Kőröstetétlen | Németh István |
Több meghirdetett rajzpályázaton is eredményesen szerepeltek diákjaink:
– Vega-Ház rajzpályázat: 2. osztályos napközis csoport pénzjutalomban, Csikós Réka tárgyjutalomban részesült. Különdíjas lett az 5. és a 6. osztály.
– Magyar Nemzeti Levéltár Pest Megyei Levéltárának rajzpályázatán Tóth Tícia Hanga különdíjat kapott.
„Tiszta Víz” – kétfordulós környezetvédelmi levelezős verseny | (szeptember – április) |
---|---|
1. osztály - arany fokozat – Bejutottak a térségi versenyre (A térségi versenyt nem bonyolították le.) | |
Csapattagok | Bathó Csenge, Csikós Réka, Fazekas Helga, Polyák Luca, Szaniszló Luca, Takács Krisztina |
2. osztály: ezüst fokozat – Bejutottak a térségi versenyre (A térségi versenyt nem bonyolították le.) | |
Csapattagok | Kerekes Lívia, Nagy Attila, Palotai Máté, Terjéki Kristóf |
3. osztály | |
Csapattagok | Dér Gábor, Kovács Lara, Ondovai Roland, Podruzsik Krisztián |
4. osztály | |
Csapattagok | Fazekas Anita, Janó Anna, Palotai Vanda, Serfőző Gréta |
Komplex tanulmányi verseny | |
---|---|
Iskolai forduló | Fazekas Anita és Palotai Vanda bejutott a megyei döntőbe (A megyei döntőben Fazekas Anita 14., Palotai Vanda 17. helyezést ért el.) |
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 6 – 8. évfolyam (online) | Az iskolai forduló februárban került megrendezésre, továbbjutó nem volt. |
Hermann Ottó Természettudományi Verseny (online, háromfordulós) | Iskolai forduló Megyei forduló |
Országos online döntő | Nagy Kristóf – 3. helyezés Ondovai Dániel – 12. helyezés Roják Nóra – 3. helyezés |
Nagy Kristóf és Roják Nóra bejutott a szeptember 25-én megrendezendő szuperdöntőbe. | |
Rendőrségi rajzpályázat – Pest megyei Rendőrkapitányság | |
Nagy Kristóf: 1. helyezés Ondovai Attila: különdíj | |
Tankerületi (online) angol, kétfordulós csapatverseny – Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola | |
Csapattagok | (Dohos Emese, Ondovai Attila, Váczi Enikő) – 3. helyezés |
Diákjaink, akikre büszkék vagyunk |
A 2018-2019-es év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
ORSZÁGOS VERSENYEK | ||||
Titok Hermann Ottó Természetismeret verseny | Budapest - Műszaki Egyetem | 5. hely 9. hely |
Dohos Emese 6. b Ádám Roberta 6. b |
Szarvákné Földi Edit |
Országos Bendegúz Tudásbajnokság (levelezős verseny) |
arany fokozatú minősítés | Ádám Roberta 6. b Dohos Emese 6. b Váczi Enikő 6. b Ondavai Attila 6. a Rafael Letícia 6. a Antal Laura 7. o. Kiss Virág 7. o. Terjéki Petra 7. o. |
Balla Erika | |
Ópusztaszeri Honismereti verseny (levelezős verseny) |
Ondavai Attila 6. a Szőke Mónika 6. a Rafael Letícia 6. a Palotai Petra 6. a |
Erdeiné Tóth Klára | ||
Kossuth halálának évfordulójára kiírt rajzpályázat | Kecskemét | Kanalas Gina 4. o. Danyi Norina 4. o. Mursa Norbert 4. o. Kis Boglárka 4. o. |
Erdeiné Tóth Klára | |
Honismeret (levelezős verseny) |
Ondavai Attila 6. a | Erdeiné Tóth Klára | ||
Rákóczi Szövetség rajzpályázata "Rákóczi fejedelem" |
Ondavai Attila 6. a | Erdeiné Tóth Klára | ||
Tavaszi Olvasó verseny (levelezős verseny) |
5. hely - |
Antal Laura 7. o. Ádám Roberta 6. b |
Roják Vince | |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Angol vers-és prózamondó verseny | Üllő | Nagy Kristóf 4. o. Ádám Roberta 6. b Antal laura 7. o. Terjéki Petra 7. o. |
Kobela Mária | |
Alsós Komplex Tanulmányi Verseny Pest megyei döntő |
Monor | középmezőny középmezőny |
Nagy Kristóf 4. o. Negyedi Tibor 4. o. |
Eszes Attiláné |
"Szövegmanó" szövegértő verseny megyei döntő |
Budapest | 7. hely középmezőny |
Roják Nóra 4. o. Nagy Kristóf 4. o. |
Eszes Attiláné |
Pest Megyei Értéktár vetélkedő | 1. hely | Napraforgó csapat: Antal laura 7. o. Kiss Virág 7. o. Terjéki Petra 7. o. Roják Vince 7. o |
Antalné Petrovics Erika | |
Kaán Károly Természetismeret Verseny | Tápiószentmárton | 6. hely 8. hely |
Janó Lili 5. o. Karai Hanna 5. o. |
Szarvákné Földi Edit |
Országos Bendegúz Tudásbajnokság Pest megyei anyanyelvi döntő |
Szolnok | 2. hely 6. hely 7. hely 8. hely - - - - |
Kiss Virág 7. o. Antal Laura 7. o. Terjéki Petra 7. o. Dohos Emese 7. o. Váczi Enikő Lili 6. b Ádám Roberta 6. b Rafael Letícia 6. a Ondavai Attila 6. a |
Balla Erika |
Országos Bendegúz Nyelvész anyanyelvi verseny |
Budapest | 11. hely | Kiss Virág 7. o. | |
TERÜLETI, TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Angol vers-és prózamondó verseny | Cegléd | - - - - - - 2. hely |
Nagy Kristóf 4. o. Negyedi Tibor 4. o. Ondavai Attila 6. a Váczi Enikő Lili 6. b Kiss Virág 7. o. Antal laura 7. o. Terjéki Petra 7. o. |
Kobela Mária |
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | 2. hely | csapat tagjai: Kiss Virág 7. o. Antal Laura 7. o. Terjéki Petra 7. o. Roják Vince |
Csábiné Kovács Zsuzsánna |
Angol csapatverseny | Nagykőrös | - - - |
Karai Hanna 5. o. Janó Lili 5. o. Tóth Ildikó Jázmin 5. a Farkas Viktória 5. o. Ondavai Attila 6. a Dohos Emese 6. b Ádám Roberta 6. b Váczi Enikő Lili 6. b Antal Laura 7. o. Kiss Virág 7. o. Roják Vince 7. o. Terjéki Petra 7. o. |
Kobela Mária |
Benedek Elek kistérségi szövegértési verseny |
Cegléd | 7. hely 8. hely |
Negyedi Tibor 4. o. Roják Nóra 4. o. |
Eszes Attiláné |
Benedek Elek szövegértő verseny |
Albertirsa | 7. hely 8. hely |
Negyedi Tibor 4. o. Roják Nóra 4. o. |
Eszes Attiláné |
"Színes tinták" irodalmi verseny |
POK Szolnoki Pedagógiai Központ | 3. hely | Roják Vince 7. o. | Roják Vince |
HELYI, ISKOLAI FORDULÓK | ||||
Angol vers-és prózamondó verseny (alsó tagozat) |
- - továbbjutó továbbjutó - |
Csordás Armandó 3. o. Ondavai Dániel 4. o. Negyedi Tibor 4. o. Nagy Kristóf 4. o. Roják Nóra 4. o. |
Kobela Mária Csábiné Kovács Zsuzsánna |
|
Angol vers-és prózamondó verseny (felső tagozat) |
- - továbbjutó - - - továbbjutó továbbjutó továbbjutó - továbbjutó - |
Karai Hanna 5. o. Janó Lili 5. o. Ondavai Attila 6. a Fejes marcell 6. a Ádám Roberta 6. b Dohos Emese 6. b Váczi Enikő Lili 6. b Kiss Virág 7. o. Terjéki Petra 7. o. Roják Vince 7. o. Antal Laura 7. o. Lukács Lolita 7. o. |
Kobela Mária | |
Online szótárverseny Grimm Kiadó | - - továbbjutottak a regionális döntőbe |
Karai Hanna 5. o. Janó Lili 5. o. Tóth Ildikó Jázmin 5. o. Lukács Lolita 7. o. Dohos Emese 6. b Ádám Roberta 6. b Váczi Enikő Lili 6. b Kiss Virág 7. o. Terjéki Petra 7. o. Antal Laura 7. o. Roják Vince 7. o. |
Kobela Mária | |
Értéktár | sorsolás alapján díjazottak |
Karai Hanna 5. o. Bule Virág Brigitta 5. o. Molnár Bálint 5. o. Szőke Mónika 6. a Rafael Letícia 6. a Palotai Petra 6. a Ondavai Attila 6. a Váczi Enikő Lili 6. b Dohos Emese 6. b Antal Laura 7. o. Kiss Virág 7. o. Lukács Lolita 7. o. |
Erdeiné Tóth Klára | |
Rajzpályázat Juhászfesztivál |
Törtel | 2. hely | Ondavai Attila 6. a | Erdeiné Tóth Klára |
SPORTVERSENYEK | ||||
Magyar Gyermek Labdarúgó-szövetség (MGYLSZ) Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna II. korcsoport (körzeti) |
Tiszakécske | 5. hely | Danyi Péter 3. o. Dudás Tamás 3. o. Czakó Ármin 3. o. Csordás Armandó 3. o. Farkas Ervin 4. o. Kolompár Krisztián 4. o. Mursa Brendon 4. o. Mursa Norbert 4. o. |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
MGYLSZ Bozsik intézményi Program labdarúgó torna III. korcsoport körzeti |
Tiszakécske | 1. hely | Kanalas Alex 5. o. Kanalas József 5. o. Radics Kristóf 5. o. Dudás Kevin 6. a Kanalas Viktor 6. a Kanalas Sándor 6. a Kovács Patrik 6. b Turba Zsolt 6. b Dudás Martin 6. b |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
MGYLSZ Bozsik intézményi Program labdarúgó torna IV. korcsoport körzeti |
Tiszakécske | 2. hely | Egedi Levente 7. o. Farkas Kálmán 7. o. Kolompár Armandó 7. o. Kolompár Márk 7. o. Roják Vince 7. o. Fejes Márk 8. o. Hornyik Ádám 8. o. Farkas Vászoly 8. o. Kovács Patrik 6. b Turba Zsolt 6. b Dudás Martin 6.b |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Diákolimpia futsal torna IV. korcsoport |
Kocsér | 3. hely | Egedi Levente 7. o. Farkas Kálmán 7. o. Kolompár Armandó 7. o. Kolompár Márk 7. o. Roják Vince 7. o. Fejes Márk 8. o. Hornyik Ádám 8. o. Farkas Vászoly 8. o. Turba Zsolt 6. b Dudás Martin 6.b |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Árpád Kupa - labdarúgás területi |
Kőröstetétlen | 3. hely | Egedi Levente 7. o. Farkas Kálmán 7. o. Kolompár Armandó 7. o. Kolompár Márk 7. o. Roják Vince 7. o. Fejes Márk 8. o. Hornyik Ádám 8. o. Farkas Vászoly 8. o. Turba Zsolt 6. b Dudás Martin 6.b |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
"Kutyakaparó" Futófesztivál területi |
Kocsér | 1. hely 14. hely 15. hely |
Kovács Patrik 6. b Dudás Martin 6. b Kolompár Armandó 7. o. Radics Kristóf 5. o. Kanalas József 5. o. Kolompár Szebasztián 5. o. Karai Hanna 5. o. Győri József 5. o. Ondavai Attila 6. a |
Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2017-2018-as év eredményei voltak:
Verseny megnevezése | Helyszín | Eredmény | Versenyzők | Felkészítő pedagógus |
ORSZÁGOS VERSENYEK | ||||
Titok Hermann Ottó Természetismeret Verseny 5-6. osztály | Budapest, Műszaki Egyetem | 1. helyezés 3. helyezés 3. helyezés középmezőny | Roják Vince 6. o. Antal Laura 6. o. Kiss Virág 6. o. Ádám Roberta 5. b | Szarvákné Földi Edit |
„Sárkánygödör legendája” meseíró pályázat | Jászfényszaru | különdíj | Ondavai Attila 5. a | Erdeiné Tóth Klára |
Klímavédelmi Országos Pályázat meseíró kategória | Budapest | 3. helyezés | 5.a | Erdeiné Tóth Klára |
Digitális rajzpályázat | Cegléd | különdíj | Ondavai Attila 5. a | Erdeiné Tóth Klára |
Honismeret – levelező országos verseny | Budapest | 98. helyezett | Ondavai Attila 5. a | Erdeiné Tóth Klára |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi megyei döntő | Szolnok | 5. helyezett 5. helyezett 8. helyezett | Ádám Barbara 8. a Roják Vince 6. o. Terjéki Petra 6. o. | Balla Erika |
„Szövegmanó” | Budapest | középmezőny középmezőny | Roják Nóra 3. o. Nagy Kristóf 3. o. | Eszes Attiláné |
Kaán Károly Természetismeret Verseny | Tápiószentmárton | 1. helyezés 3. helyezés | Kiss Virág 6. o. Antal Laura 6. o. | Szarvákné Földi Edit |
TERÜLETI, TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Országos Arany János szavalóverseny | Székesfehérvár | 5. helyezés | Váczi Eszter 8. a | Balla Erika |
Angol verseny | Nagykőrös | 5. helyezés 6. helyezés 3. helyezés 5. helyezés | Antal Laura 6. o. Kiss Virág 6. o. csapat: Ondavai Attila 5. a Fejes Marcell 5. a Kis Martin 6. o. Roják Vince 6. o. csapat: Ádám Roberta 5. b Dohos Emese 5. b Váczi Enikő 5. b Lukács Lolita 6. o. | Kobela Mária |
Angol csapatverseny | Nagykőrös | 3. helyezés | csapat: Ádám Barbara 8. a Nagy Karina 8. a Váczi Eszter 8. a Bálint Ottó 8. a | Csábiné Kovács Zsuzsanna |
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | 1. helyezés | csapat: Antal Laura 6. o Kiss Virág 6. o. Roják Vince 6. o. Terjéki Petra 6. o. | Kobela Mária |
Angol csapatverseny | Albertirsa | részvétel | Ádám Barbara 8. a Bálint Ottó 8. a Nagy Karina 8. a Váczi Eszter 8. a | Csábiné Kovács Zsuzsanna |
Angol Vers- és Prózamondó | Cegléd | részvétel részvétel részvétel részvétel részvétel részvétel részvétel részvétel | Negyedi Tibor 3. o. Roják Nóra 3. o. Karai Hanna 4. o. Maróti Viktória 4. o. Dohos Emese 5. b Kiss Virág 6. o. Terjéki Petra 6. o. Roják Vince 6. o. | Kobela Mária |
Tankerületi Biológia Verseny | Nagykőrös | 1. helyezés 2. helyezés | Palya Viktória 8. b Forrás Vanda 8. b | Tóthné Bali Terézia Erdeiné Tóth Klára Bándiné Palacsik Orsolya |
Olvasási verseny | Albertirsa | részvétel részvétel | Karai Hanna 4. o. Ondavai Dániel 3. o. | Szabó Lajosné Eszes Attiláné |
Megyei Komplex Verseny | Monor | középmezőny középmezőny | Janó Lili 4. o. Maróti Viktória 4. o. | Szabó Lajosné |
„Tiszta víz” környezetvédelmi csapatverseny | Cegléd | 1. helyezés különdíj | csapat: Karai Hanna 4. o. Maróti Viktória 4. o. Janó Lili 4. o. Bule Brigitta Virág 4. o. csapat: Roják Nóra 3. o. Negyedi Tibor 3. o. Nagy Kristóf 3. o. Ondavai Dániel 3. o. | Szabó Lajosné Eszes Attiláné |
Benedek Elek szövegértő verseny | Cegléd | 8. helyezés középmezőny középmezőny középmezőny | Maróti Viktória 4. o. Karai Hanna 4. o. Nagy Kristóf 3. o. Roják Nóra 3. o. | Szabó Lajosné |
HELYI, ISKOLAI FORDULÓK | ||||
Kaán Károly Természetismereti Verseny | 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 4. helyezés 5. helyezés 6. helyezés | Antal Laura 6. o. Roják Vince 6. o. Kiss Virág 6. o. Terjéki Petra 6. o. Kis Martin 6. o. Lukács Lolita 6. o. | Szarvákné Földi Edit | |
Komplex Tanulmányi Verseny 4. osztály | 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 1-2. helyezettek továbbjutottak a megyei fordulóba | Maróti Viktória 4. o. Janó Lili 4. o. Karai Hanna 4. o. Tóth Ildikó Jázmin 4. o. Molnár Bálint 4. o. Bule Brigitta Virág 4. o. | Szabó Lajosné | |
Versmondó verseny – alsó tagozat 1-2. évfolyam 3-4. évfolyam | 1. helyezés 2. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 3. helyezés 3. helyezés | Csordás Armandó 2. o. Janó Anna 1. o. Serfőző Gréta 1. o. Kovács Gréta 2. o. Janó Lili 4. o. Karai Hanna 4. o. Farkas Viktória 4. o. Roják Nóra 3. o. Nagy Kristóf 3. o. Negyedi Tibor 3. o. | Nagyné Fekete Andrea Bálint Tiborné Bálint Tiborné Nagyné Fekete Andrea Szabó Lajosné Szabó Lajosné Szabó Lajosné Eszes Attiláné Eszes Attiláné Eszes Attiláné | |
Országos Angol Nyelvi Verseny | részvétel részvétel | Palya Krisztián 8. b Bándi Péter György 8. b | Csábiné Kovács Zsuzsanna | |
Angol vers – és prózamondó verseny - alsó | - továbbjutó - továbbjutó - továbbjutó továbbjutó - - - | Ondavai Dániel Negyedi Tibor 3. o. Nagy Kristóf 3. o. Roják Nóra 3. o. Somogyi Virág 3. o. Karai Hanna 4. o. Maróti Viktória 4. o. Bule Brigitta Virág 4. o. Molnár Bálint 4. o. Janó Lili 4. o. | Kobela Mária (3. évfolyam) Csábiné Kovács Zsuzsanna (4. évfolyam) | |
Angol vers – és prózamondó verseny - felső | - - - - - továbbjutó továbbjutó továbbjutó továbbjutó - - | Ondavai Attila 5. a Fejes Marcell 5. a Palotai Petra 5. a Rafael Letícia 5. a Ádám Roberta 5. b Dohos Emese 5. b Kiss Virág 6. o. Terjéki Petra 6. o. Roják Vince 6. o. Kis Martin 6. o. Lukács Lolita 6. o. | Kobela Mária | |
Komplex Természetismeret Verseny 5. osztály 6. osztály 7. osztály 8. osztály | 1. helyezés 2. helyezés 2. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 2. helyezés 3. helyezés | Fejes Marcell 5. a Kovács Vanessza 5. b Rafael Letícia 5. a Váczi Enikő 5. b Dohos Emese 5. b Kiss Virág 6. o. Antal Laura 6. o. Kis Martin 6. o. Glász Kornél 7. o. Serfőző Eszter 7. o. Fejes Márk 7. o. Nagy Karina 8. a Váczi Eszter 8. a Ádám Barbara 8. a | Szarvákné Földi Edit Tóthné Bali Terézia | |
SPORTVERSENYEK | ||||
Úszóverseny | Kiskunfélegyháza | részvétel | Ádám Roberta 5. b Ádám Barbara 8. a | Petőfi Zoltán |
„Kutyakaparó” Futófesztivál | Kocsér | 2.,4.,7.,20. helyezés | Kanalas Sándor 5. a Dudás Kevin 5. a Egedi Levente 6. o. Farkas Amanda 8. b Farkas Cintia 8. a Lakatos Róbert 5. a Ondavai Attila 5. a Sebők Attila 8. b Serfőző Eszter 7. o. Szőke Gábor 8. a | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Legfittebb tanuló verseny | 1. helyezés 1. helyezés 1. helyezés 1. helyezés 1. helyezés | Kovács Patrik 5. b Kanalas Alexandra 6. o. Ádám Barbara 8. a Nagy Karina 8. a Nana Alex 8. a | ||
Árpád Kupa - labdarúgás | Kőröstetétlen | 4. helyezés | Tóthné Bali Terézia Roják Vince | |
Diákolimpia – labdarúgás III. korcsoport IV. korcsoport | Jászkarajenő | 3. helyezés 1. helyezés | Tóthné Bali Terézia Roják Vince | |
Diákolimpia – labdarúgás IV. korcsoport | Szentlőrinckáta | 2. helyezés | Farkas Kálmán 6. o. Farkas Vászoly 7. o. Fejes Márk 7. o. Hornyik Ádám 7. o. Kis László 8. b Krenák Kornél 8. a Nana Alex 8. a Szőke Gábor 8. a Sebők Attila 8. b | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Diákolimpia – labdarúgás IV. korcsoport | Alsónémedi | 3. helyezés | Farkas Kálmán 6. o. Farkas Vászoly 7. o. Fejes Márk 7. o. Hornyik Ádám 7. o. Kis László 8. b Krenák Kornél 8. a Nana Alex 8. a Szőke Gábor 8. a Sebők Attila 8. b | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Diákolimpia futsal torna IV. korcsoport | Nagykőrös | 3. helyezés | Farkas Kálmán 6. o. Farkas Vászoly 7. o. Fejes Márk 7. o. Hornyik Ádám 7. o. Kis László 8. b Krenák Kornél 8. a Nana Alex 8. a Szőke Gábor 8. a Sebők Attila 8. b | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Bozsik Tavaszi Torna – labdarúgás II. korcsoport | Tiszakécske | 2. helyezés | Tóthné Bali Terézia Roják Vince | |
Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna III. korcsoport | Tiszakécske | 2. helyezés | Tóthné Bali Terézia Roják Vince | |
Bozsik Intézményi Program labdarúgó torna II. korcsoport | Tiszakécske | részvétel | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2016-2017-es év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
ORSZÁGOS VERSENYEK | ||||
Nemzeti Értéktár - Hungarikum | Budapest - Parlament | 4. hely | Antal Laura 5. o. Kiss Virág 5. o. Roják Vince 5. o. Terjéki Petra 5. o. |
Antalné Petrovics Erika |
Titok Herman Ottó természetismereti verseny | Budapest | 1. hely | Kiss Virág 5. o. | Szarvákné Földi Edit |
Herman Ottó Biológia verseny | Gödöllő | 8. hely | Nagy Karina 7. a | Szarvákné Földi Edit |
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv) | Szeged | 11. hely | Ádám Barbara 7. a | Balla Erika |
Honismereti levelezős verseny | levelezős | 1. hely | Antal Laura 5. o. Roják Vince 5. o. |
Erdeiné Tóth Klára |
Országos honismereti levelezős verseny | levelezős | 2. hely | Ondavai Attila 4. a | Erdeiné Tóth Klára |
Iskolagyümölcs kreatív pályázat | pályázat | 1. hely | 4. a osztály | Bándiné Palacsik Orsolya |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Tápiószentmárton | 1. hely 1. hely |
Kiss Virág 5. o Antal Laura 5. o |
Szarvákné Földi Edit |
Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv) | Szolnok | 1. hely 4. hely 4. hely |
Ádám Barbara 7. a Váczi Eszter 7. a Terjéki Petra 5. o. |
Balla Erika |
Angol vers-és prózamondó | Üllő | 1. hely 2.hely 3. hely |
Ádám Roberta 4. b Terjéki Petra 5. o. Karai Hanna 3. o. |
Kobela Mária |
Történelem verseny | Szolnok | 8. hely | Nagy Karina 7. a | Antalné Petrovics Erika |
Bendegúz Nyelvész | Szolnok | 8. hely | Kiss Virág 5. o. | Balla Erika |
Bendegúz Tudásbajnokság biológia | Szolnok | 8. hely | Bándi Péter 7. b | Tóthné Bali Terézia |
SPORTVERSENYEK | ||||
Diákolimpia Teremfoci (körzeti) | Kocsér | 2. hely | IV. korcsoport | Roják Vince |
Diákolimpia, tollaslabda (megyei) | Érd | középmezőny | Serfőző Eszter 6. o. Kolompár Armandó 5. o. |
Gebhard Tamás |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2015-2016-os év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Benedek Elek szövegértő verseny | Cegléd | 2. hely 7. hely |
Antal Laura 4. o. Roják Vince 4. o. |
Nagyné Fekete Andrea |
"Tiszta víz" környezetvédelmi csapatverseny | Cegléd | 1. hely 1. hely |
2. o. csapata: Karai Hanna, Janó Lili, Maróti Viktória, Tóth Jázmin 3. b csapata: Váczi Enikő, Ádám Roberta, Takács Martina, Dohos Emese |
Szabó Lajosné Bálint Tiborné |
Versmondó verseny | Albertirsa | 1. hely 3. hely |
Karai Hanna 2. o. Kiss Virág 4. o |
Szabó Lajosné Nagyné Fekete Andrea |
Matematika verseny | Dánszentmiklós | 1. hely | Nagy Karina 6. a | Túri Lászlóné |
Versmondó verseny | Dánszentmiklós | 1. hely | Nagy Karina 6. a | Balla Erika |
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | 3. hely | Bata Brigitta 7. o. Lángi Dóra 7. o. Nagy József Martin 7. o. Turcsányi Adrienn 7. o. |
Kobela Mária |
Prózamondó verseny | Abony | 2. hely 3. hely |
Ádám Barbara 6. a Váczi Eszter 6. a |
Balla Erika |
Jászok nyomában | Jászkarajenő | különdíj |
8.a csapata: Gál Anita, Kakulya Edit Kis Réka,Tóth Tünde |
Antalné Petrovics Erika |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Alsós komplex tanulmányi verseny | Monor | 16. helyezés 24. helyezés |
Terjéki Petra 4. o Antal Laura 4. o |
Nagyné Fekete Andrea |
Angol nyelvi vers-, és prózamondó verseny | Üllő | 4. hely | Terjéki Petra 4. o. | Kobela Mária |
"Szövegmanó" szövegértő verseny | Budapest | 1. hely 7.hely |
Antal Laura 4. o. Roják Vince 4.o. |
Nagyné Fekete Andrea |
Bolyai Matematika Csapatverseny | Cegléd | 21. hely | Ádám Barbara 6. a Bálint Ottó 6. a Nagy Karina 6. a Váczi Eszter 6. a |
Túri Lászlóné |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | Cegléd | 14. hely | Ádám Barbara 6. a Bálint Ottó 6. a Nagy Karina 6. a Váczi Eszter 6. a |
Szarvákné Földi Edit |
" TIÉD A SZÓ-TÁR" Grimm Kiadó szótárversenye | Gödöllő | 1. hely | Ádám Barbara 6. a Karafiát Zsófia 6. a Nagy Karina 6. a Váczi Eszter 6. a |
Kobela Mária |
Angol vers-, és prózamondó verseny | Cegléd | 3. hely | Nagy Karina 6. a | Kobela Mária |
" Legyél te is ORSZÁGH-os bajnok" Angol szótárverseny |
online | különdíj | Ádám Barbara 6. a Nagy Karina 6. a Váczi Eszter 6. a |
Kobela Mária |
Bendegúz Nyelvész verseny | Budapest | középmezőny | Ádám Barbara 6. a Nagy Karina 6. a |
Balla Erika |
Kaán Károly Természetismereti verseny | Vác | 2. hely | Nagy Karina 6. a |
Szarvákné Földi Edit |
Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelvi verseny | Szolnok | 8. hely 10. hely 11.hely |
Bándi Péter 6.b Váczi Eszter 6.a Ádám Barbara 6.a |
Balla Erika |
Alapműveleti matematika verseny | Abony | 3. hely | Váczi Eszter 6. a |
Túri Lászlóné |
Angol nyelvi vers-, és prózamondó verseny | Üllő | 2. hely 3. hely |
Nagy Karina 6.a Ádám Barbara 6.a |
Kobela Mária |
ORSZÁGOS VERSENYEK | ||||
" TIÉD A SZÓ-TÁR" Grimm Kiadó szótárversenye | Szeged | 4. hely | Ádám Barbara 6. a Nagy Karina 6. a |
Kobela Mária |
Herman Ottó verseny | Budapest | 6. hely 7. hely |
Nagy Karina 6.a Váczi Eszter 6.a |
Szarvákné Földi Edit |
LEVELEZŐS VERSENYEK | ||||
Honismereti tanulmányi verseny | 9. hely 10. hely |
Bándi Péter 6.b Nagy Karina 6.a |
Erdeiné Tóth Klára | |
SPORTVERSENYEK | ||||
Bozsik-program II. korcsoport (körzeti) | Nagykőrös | 3. hely | 4. o.: Kolompár Armandó, Kolompár Márk, Roják Vince, Egedi Levente, Farkas Kálmán 3. o.: Dudás Martin, Dudás Kevin, Kanalas Sándor, Lakatos Róbert |
Roják Vince |
Diákolimpia, teremfoci III. korcsoport (körzeti) | Nagykőrös | 3. hely | 6. a: Nana Alex, Szőke Gábor 6.b: Bognár Balázs, Kis László, Sebők Attila 5. o.:Danyi Adrián, Fejes Márk, Hornyik Ádám |
Roják Vince |
Bozsik-program IV. korcsoport (körzeti) | Nagykőrös | 1. hely | 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik 7. o.: Czakó Adrián 6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik |
Roják Vince |
Diákolimpia, teremfoci IV. korcsoport (körzeti) | Nagykőrös | 1. hely | 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik 7. o.: Czakó Adrián 6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik |
Roják Vince |
Diákolimpia, teremfoci IV. korcsoport (megyei) | Mogyoród | 4. hely | 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik 7. o.: Czakó Adrián 6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik |
Roják Vince |
Diákolimpia, kis iskolák labdarúgás (körzeti) | Csévharaszt | 1. hely | 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik 7. o.: Czakó Adrián 6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik |
Roják Vince |
Diákolimpia, kis iskolák labdarúgás (megyei) | Csévharaszt | 1. hely | 8. a: Szabó Dániel, Danyi Ivó, Hornyik Dániel, Farkas Tamás, Rafael Erik 7. o.: Czakó Adrián 6. a: Nana Alex, Kanalas Dominik |
Roják Vince |
Diákolimpia, kis iskolák kézilabda (megyei) | Tóalmás | 1. hely | 8. o.: Danyi Zsuzsanna, Gál Anita, Kakulya Edit, Kis Réka, Osváth Diána, Tóth Tünde 7. o.:Danyi Melinda, Károly Vanessza, Lángi Dóra, Turcsányi Adrienn |
Roják Vince |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2014-2015-ös év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Szövegértő verseny | Cegléd | középmezőny |
Antal Laura Kiss Virág Czakó Anna Fejes Márk |
Nagyné Fekete Andrea Eszes Attiláné |
Angol vers-és prózamondó verseny | Cegléd | 3. hely középmezőny |
Terjéki Petra Antal Laura Kiss Virág Ádám Barbara Nagy Karina Váczi Eszter Mácsai Evelin Lukács Alexandra Nagy József Martin |
Kobela Mária |
Magyar hősökre emlékezünk (szövegértő, hangos olvasás) |
Nagykőrös | 5. hely 6. hely |
Antal Laura Terjéki Petra Czakó Anna |
Nagyné Fekete Andrea Eszes Attiláné |
"Tiszta víz" környzetvédelmi csapatverseny | Cegléd | Palotai Petra Rafael Letícia Ondavai Attila Szőke Mónika Terjéki Petra Kiss Virág Antal Laura Rafael Kíra Czakó Anna Fejes Márk Glász Kornél Serfőző Eszter |
Erdeiné Tóth Klára Nagyné Fekete Andrea Eszes Attiláné |
|
Kistérségi prózamondó verseny | Abony | középmezőny 1. hely |
Czakó Alexa Czakó Anna Nagy Karina |
Eszes Attiláné Balla Erika |
Jász vetélkedő | Jászkarajenő | 1. hely 1. hely 2. hely 1. hely 2.hely 3. hely |
Antal Laura Kiss Virág Terjéki Petra Fejes Márk Glász Kornél Czakó Anna |
Nagyné Fekete Andrea Eszes Attiláné |
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | Középmezőny | Bata Brigitta Lukács Alexandra Nagy József Martin Turcsányi Adrienn |
Kobela Mária |
Angol egyéni verseny | Szolnok | 12. hely 15. hely 7. hely 13. hely 10. hely |
Ádám Barbara Bálint Ottó Nagy Karina Lukács Alexandra Nagy József Martin |
Kobela Mária |
Keresztrejtvényfejtő verseny (matematika) |
Kunsziget | 14. hely 18. hely |
Nagy Karina Mácsai Evelin |
Túri Lászlóné |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Biatorbágy | Erdei Bálint | Balla Erika | |
Bendegúz-nyelvész verseny | Budaörs | 12. hely | Mácsai Evelin | Balla Erika |
Kaán Károly természetismereti verseny | Vác | 2. hely | Nagy Karina | Szarvákné Földi Edit |
Angol vers-és prózamondó verseny | Üllő | 2. hely | Terjéki Petra Antal Laura Kiss Virág |
Kobela Mária |
Szövegmanó-szövegértés | Budapest | középmezőny |
Terjéki Petra Antal Laura Kiss Virág |
Nagyné Fekete Andrea |
ORSZÁGOS VERSENYEK | ||||
Herman Ottó természetismeret verseny | Budapest | 3. hely | Nagy Karina | Szarvákné Földi Edit |
Rajz verseny | Kecskemét | 5. hely | Bándi Péter | Bándiné Palacsik Orsolya |
LEVELEZŐS VERSENYEK | ||||
Vigyázz! Kész! Pénz! (pénzügyi csapatverseny) | 2. b, 3., 4. osztály 1-1 csapata | Bálint Tiborné Nagyné Fekete Andrea Eszes Attiláné |
||
TEKI-TOTÓ (matematika) | 2.a, - 1 fő 2.b - 4 fő 3. osztály - 3 fő |
Erdeiné Tóth Klára Bálint Tiborné Nagyné Fekete Andrea |
||
Szövegmanó (szövegértés) | 3. osztály - 3 fő 2.b osztály - 5 fő |
Nagyné Fekete Andrea Bálint Tiborné |
||
Szólánc (nyelvtan) | 3. osztály - 2 fő | Nagyné Fekete Andrea | ||
Méhecske (matematika) | 2. b - 1 fő |
Bálint Tiborné | ||
Országos honismereti verseny | 1. hely | Ondavai Attila | Erdeiné Tóth Klára | |
SPORTVERSENYEK | ||||
Labdarúgás-kisiskolák körzeti diákolimpia | Csévharaszt | 1. hely | 4. korcsoport (fiú) | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Labdarúgás-kisiskolák megyei diákolimpia | Csévharaszt | 1. hely | 4. korcsoport (fiú) | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
Labdarúgás-kisiskolák országos diákolimpia | Békéscsaba | 16. hely | 4. korcsoport (fiú) | Tóthné Bali Terézia Roják Vince |
MGYLSZ Bozsik-program körzeti | Nagykőrös Jászkarajenő |
3. hely 2. hely 1. hely 3. hely |
2. korcsoport 3. korcsoport 4. korcsoport 1. korcsoport |
Tóthné Bali Terézia Túri Attila |
Kisiskolák lány kézilabda megyei diákolimpia | Péteri | 2. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2013-2014-es év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Benedek Elek Szövegértő verseny |
Cegléd | 11. hely |
Nagy Karina 4. osztály Mácsai Evelin 4. osztály Czakó Anna 3. osztály |
|
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | 3. hely | Eszes Lillla 8.a osztály Terjéki Márta 8.b osztály Varga Erik 8.a osztály Vígh Csenge 8.b osztály |
Kobela Mária |
Szarka Mihály szavalóverseny | Nyársapát | 4. hely 7. hely |
Nagy Karina 4.a osztály Váczi Eszter 4.a osztály |
Szabó Lajosné |
Vállalkozói csapatverseny | Cegléd | 1. hely | Csábi Nándor 8.a osztály Eszes Lilla 8.a osztály Terjéki Márta 8.b osztály Törőcsik Ádám 8.a osztály Varga Erik 8.a osztály |
Antalné Petrovics Erika |
Környezetvédelmi csapatverseny döntő | Cegléd | 4. hely 5. hely |
Vízitündér csapat (4. osztály) Békalencse csapat (3. osztály) |
|
Rejtvényfejtő matematika verseny döntő | Kunsziget | középmezőny | Nagy Karina 4. a osztály Váczi Eszter 4.a osztály |
Szabó Lajosné |
Körzeti szavalóverseny | Albertirsa | 1. hely 4. hely |
Nagy Karina 4.a osztály Váczi Eszter 4.a osztály |
Szabó Lajosné |
Körzeti tanulmányi verseny - matematika | Tiszajenő | 1. hely 4. hely |
Csábi Nándor 8.a osztály Törőcsik Ádám 8.a osztály |
Túri Lászlóné |
Jász-nap területi komplex verseny | Jászkarajenő | 5-6. osztály 1. hely 3. hely 7-8. osztály 1. hely 2. hely |
Kakulya Edit 6.a osztály Farkas Tamás 6.a osztály Terjéki Márta 8.b osztály Erdei Bálint 7. osztály |
|
LEVELEZŐS VERSENYEK | ||||
Angol Ország(h)os Internetes Szótárverseny | - | - | Eszes Lilla 8.a osztály Szabó Viktória 8.b osztály Terjéki Márta 8.b osztály Vígh Csenge 8.b osztály |
Kobela Mária |
Szövegmanó - szövegértő megyei verseny | Budapest | 8. hely 10. hely |
Nagy Karina 4.a osztály Ádám Barbara 4.a osztály |
Szabó Lajosné |
Zöldbéka - környezetismereti verseny megyei döntő | Budapest | 7. hely | Bándi Péter 4.a osztály | Szabó Lajosné |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Országos történelmi verseny Pest megyei döntő |
Budapest | 13. hely | Törőcsik Ádám 8.a osztály | Antalné Petrovics Erika |
Bendegúz nyelvész verseny megyei döntő |
Budapest | középmezőny | Nagy Karina 4.a osztály Kakulya Edit 6.a osztály |
Szabó Lajosné Törőcsikné Lavicska Edit |
Pest megyei alsós komplex verseny | Monor | 16. hely | Nagy Karina 4.a osztály | Szabó Lajosné |
Megyei angol vers- és prózamondó verseny | Üllő | 1. hely 2. hely 3. hely |
Nagy Karina 4.a osztály Nagy József Martin 5. osztály Ádám Barbara 4.a osztály |
Kobela Mária |
Megyei szavalóverseny | Vecsés | középmezőny | Nagy Karina | Szabó Lajosné |
SPORTVERSENYEK | ||||
Körzeti diákolimpia Teremlabdarúgás |
Nagykőrös | 1. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Felkészülési torna Lány kézilabda |
Tiszakécske | 3. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Korzeti diákolimpia Lány kosárlabda |
Kocsér | 3. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Körzeti diákolimpia Kispályás labdarúgás |
Sülysáp | 2. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Körzeti diákolimpia Labdarúgás |
Tápiószentmárton | 3. hely | 3. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Drogprevenciós torna Teremlabdarúgás |
Abony | 1. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Mezei futás (helyi verseny) |
Jászkarajenő | 2. hely | Tóthné Bali Terézia | |
Bozsik kupa MGYLSZ |
2. hely | 2. korcsoport | Tóthné Bali Terézia | |
Bozsik kupa MGYLSZ |
1. hely | 3. korcsoport | Tóthné Bali Terézia | |
Bozsik Kupa MGYLSZ |
1. hely | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2012-2013-as év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
KÖRZETI ÉS TÉRSÉGI VERSENYEK | ||||
Szarka Mihály Térségi Szavalóverseny | Nyársapát | 3. helyezés | Karai Eszter 8. o. | Törőcsikné Lavicska Edit |
Alsó tagozatos sportverseny | Nyársapát | 4. helyezés | alsó tagozat | Eszes Attiláné |
Körzeti verseny - matematika |
Dánszentmiklós | 1. helyezés 2. helyezés 1. helyezés 2. helyezés |
Nagy Nikolett 8. o Hajnal Petra 8. o. Csábi Nándor 7. o. Törőcsik Ádám 7. o. |
Túri Lászlóné |
- nyelvtan-helyesírás | Dánszentmiklós | 2. helyezés | Váczi Eszter 3. o. | Szabó Lajosné |
- angol csapatverseny | Dánszentmiklós | 4. helyezés | Kobela Mária | |
- fotópályázat | Dánszentmiklós | 2. helyezés | Erdei Bálint 6. o. | Erdeiné Tóth Klára |
Angol vers-és prózamondó verseny | Cegléd Szent Kereszt Katolikus Ált. Isk. |
2. helyezés 2. helyezés 3. helyezés |
Ádám Barbara 3. o. Terjéki Márta 7. o. Szabó Viktória 7. o. |
Kobela Mária |
2. helyezés 3. helyezés 2. helyezés |
Kiss Réka 5. o. Tóth Tünde 5. o. Karai Eszter 8. o. |
Csábiné Kovács Zsuzsa | ||
Vállakozói csapatverseny | Cegléd Közgazdasági Szakközépiskola |
4. helyezés | Hajnal Petra Bartó Bojána Nagy Nikolett Szűcs Gerda Karai Eszter 8. osztályos tanulók |
Antalné Petrovics Erika |
"Tiszta víz" Környezetvédelmi csapatverseny | Cegléd Várkonyi István Ált. Isk. |
3. helyezés | Ádám Barbara Nagy Karina Forrás Vanda Palya Viktória 3 osztályos tanulók |
Szabó Lajosné |
Tehetséggondozó verseny - matematika |
Szolnok Műszaki Szakközépiskola |
1. helyezés 2. helyezés |
Hajnal Petra 8. o. Nagy Nikolett 8. o |
Túri Lászlóné |
Körzeti verseny - matematika |
Tiszajenő Szent István Római Katolikus Ált. Isk. |
3. helyezés | Nagy Nikolett 8. o | Túri Lászlóné |
- versmondás | 3. helyezés | Nagy Karina 3. o. | Szabó Lajosné | |
- történelmi csapatverseny | 1. helyezés | Eszes Lilla Terjéki Márta Törőcsik Ádám Rafael Dóra 7. osztályos tanulók |
Antalné Petrovics Erika | |
Térségi verseny - versmondás |
Cegléd Közgazdasági Szakközépiskola |
3. helyezés | Rafael Dóra 7. o. | Balla Erika |
LEVELEZŐS VERSENYEK | ||||
Tehetséggondozó verseny matematikából | Cegléd Várkonyi István Ált. Isk. |
könyvjutalom | Erdei Bálint 6. o. Nagy Mónika 7. o. Eszes Lilla 7. o. Hajnal Petra 8.o. Nagy Nikolett 8. o. |
Túri Lászlóné |
Környezetvédő verseny | Szolnok | könyvjutalom | Eszes Lilla 7. o. Terjéki Márta 7. o. Szabó Viktória Törőcsik Ádám 7. o. Nagy Nikolett 8. o. |
Szarvákné Földi Edit |
MEGYEI VERSENYEK | ||||
Angol nyelv-és prózamondó verseny | Üllő | 1. helyezés 3. helyezés |
Nagy Martin 4. o. Ádám Barbara 3. o. |
Kobela Mária |
1. helyezés | Gál Anita 5. o. | Csábiné Kovács Zsuzsa | ||
"Szövegmanó" - szövegértési verseny | Budapest | 3. helyezés | Nagy Karina 3. o. | Szabó Lajosné |
Alsó tagozatos Komplex Tanulmányi Verseny | Monor | 10. helyezés 11. helyezés |
Serfőző Dzsenifer 4.o. Nagy József Martin 4. o. |
Urbán Jánosné |
SPORTVERSENYEK | ||||
Diákolimpia - labdarúgás körzeti versenyek |
Tápiószentmárton | 1. helyezés | 2. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Jászkarajenő | 2.helyezés | 3. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
|
Diákolimpia - labdarúgás megyei verseny |
Tápióság | 2. helyezés | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Diákolimpia - teremfoci |
Nagykőrös | 1. forduló 1. helyezés |
4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Örkény | 2. forduló 2. helyezés |
4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
|
MGYLSZ foci Bozsik Program | Nagykőrös | 2. helyezés 2. helyezés 1. helyezés |
2. korcsoport 3. korcsoport 4. korcsoport |
Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Árpád - Kupa | Kőröstetétlen | 2. helyezés | 4. korcsoport | Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Diákolimpia kosárlabda körzeti verseny |
Nagykőrös | 2. helyezés | 4. korcsoport - lány | Tóthné Bali Terézia |
Térségi mezei futóverseny | Jászkarajenő | 2. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 3. helyezés 1. helyezés 3. helyezés |
Danyi Melinda 4.o. Kanalas Dominik 3. o. Szabó György 5.o. Magyar András SNI 5.o. Kanalas Vanessza 6.o. Kanálos Géza 8. o. |
Tóthné Bali Terézia |
Nagy Vagy! televíziós sportvetélkedő - csapatverseny | Kecskemét | 4. helyezés | Tóthné Bali Terézia |
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2011-2012-es tanévben tanulóink az alábbi eredményeket érték el a különböző iskolák által szervezett tanulmányi versenyeken:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
Térségi Környezetvédelmi Csapatverseny | Tiszajenő | 1.hely | iskolánk csapata ( 5.osztály ) | Tóthné Bali Terézia |
Országos Matematikai Rejvényfejtő Verseny | Kunsziget –Győr | A döntőben 5.hely, jutalomban részesült: Nagy Nikoletta | Döntőbe jutott még: Csábi Nándor, Hajnal Petra, Nagy Nikoletta | Túri Lászlóné |
Regionális Környezetvédelmi Vetélkedő | Szolnok | 1.hely 2.hely 3.hely |
Szűcs Gerda Nagy Nikoletta Bartó Bojána |
Szarvákné Földi Edit |
Tollaslabda diákolimpia – megyei döntő | Érd | 1.hely 1.hely: |
Szabó Viktória Ádám Róbert A döntőre bejutott tanulók: Eszes Lilla, Szabó Viktória, Ádám Róbert, Törőcsik Ádám, Varga Erik |
Gebhard Tamás |
Tollaslabda diákolimpia – régiós döntő | Szendehely | 1.hely | Ádám Róbert (Ő képviseli iskolánkat a diákolimpia országos döntőjén Salgótarjánban.) |
Gebhard Tamás |
Drogprevenciós Labdarúgó Kupa | Abony | Iskolánk csapata Fairplay díjban részesült. | Palya Péter, Túri Attila | |
Térségi Labdarúgó Torna | Kocsér | 1. hely | ||
Deák Verseny | Nagykőrös | középmezőny | ||
Kosárlabda | Cegléd Kossuth Lajos Gimnázium | 2.hely | ||
Angol csapatverseny | Dánszentmiklós | középmezőny | ||
Országos Vénusz Rajzpályázat | 2. hely | napközis csoport | ||
Angol Vers- és prózamondó térségi verseny | Cegléd | 1.hely 3.hely 2.hely |
Gál Anita - 4. évfolyam Tóth Tünde - 4. évfolyam Ádám Róbert - 6.évfolyam |
|
Alapműveleti Megyei Matematika Verseny | Abony | 6. hely | Hajnal Petra | |
Rácz Zsolt Fizika Verseny | Nagykőrös | 5. hely | Hajnal Petra és Nagy Nikoletta | |
Tanulmányi Verseny - Matematika | Tiszajenő | 2.hely 2.hely |
Serfőző Dzsenifer - 3. évfolyam Csábi Nándor - 6. évfolyam |
|
Tanulmányi Verseny - Történelem | Tiszajenő | 2. hely | Erdei Bálint - 5. évfolyam | |
Kormányablak Rajzverseny | Cegléd | 1.hely 3.hely |
Nagy Karina Bata Brigitta |
|
Bendegúz Nyelvész megyei döntő | Budapest | középmezőny | Szűcs Gerda, Bartó Bojána | |
Megyei mezeifutás | 20. hely | Rafael Krisztián | ||
Gratulálunk diákjaink és felkészítő tanáraik elért eredményeihez!
A 2010-2011-es év eredményei voltak:
Terület | Helyszín | Helyezés | Tanuló(k) | Felkészítő tanár |
Labdarúgás Diákolimpia | Nagykőrös Kocsér |
5. hely 4. hely |
3.-4. évfolyam 5.-6. évfolyam |
Tóthné Bali Terézia Palya Péter |
Labdarúgó kupa | Kocsér | 2. helyezés | 7-8. évfolyam | Palya Péter |
Tollaslabda megyei döntő | Érd | 2. hely 2. hely 3. helyezés 3. helyezés |
Szabó Viktória 5. o. Pohl Luca 8. o. Ádám Róbert 5. o. Csábi Eszter 5. o. |
Gebhard Tamás |
Tollaslabda területi döntő | Szendehely | 2. hely (bejutott az országos döntőbe) | Szabó Viktória 5. osztály (országos döntő: középmezőny) |
Gebhard Tamás |
Szövegértés levelező verseny megyei forduló | Levelező! | középmezőny | Farkas Tamás 3. osztály | Kecskésné Fazekas Anikó |
IV. Országos Mesefesztivál meseírói pályázata | Levelező! | különdíj | Lénárt Violetta Lili 4. osztály | Bándiné Palacsik Orsolya |
Angol csapatverseny 5. osztály részére | Dánszentmiklós | 4. hely (9 csapatból) | Eszes Lilla Terjéki Márta Vígh Csenge Varga Erik |
Kobela Mária |
Angol vers- és prózamondó verseny | Cegléd | 3. helyezés | Tóth Tünde 3. osztály | Kobela Mária Eszes Attiláné |
Matematika verseny | Tiszajenő | 1. hely | Csábi Dániel 4. osztály | Eszes Attiláné |
Angol vers- és prózamondó verseny | Cegléd | 1. helyezés 2. helyezés |
Varga Erik 5. osztály Ádám Róbert 5. osztály |
Kobela Mária |
Angol vers- és prózamondó verseny | Cegléd - Albertirsa | 1. helyezés | Karai Eszter - 6. osztály | Csábiné Kovács Zsuzsa |
Matematika versenyek | Cegléd | 3. helyezés | Csábi Eszter - 8.a osztály | Túri Lászlóné |
Dánszentmiklós | 1. hely 2. hely 2. hely |
Csábi Eszter - 8.a osztály Hajnal Petra - 6. osztály Vilhelm Beáta - 7. a osztály |
||
Tiszajenő | 1. hely | Csábi Eszter - 8.a osztály | ||
Tiszavárkony - csapatverseny | 2. hely | Csábi Nándor Terjéki Márta Törőcsik Ádám Vígh Csenge 5. a és b osztály |
||
Abony - Alapműveleti megyei verseny | 1. helyezés 5. helyezés |
Csábi Eszter - 8.a Csábi Dániel - 5. a osztály |
||
Marcali - Alapműveleti országos verseny | 10. hely | Csábi Eszter - 8.a | ||
Körzeti mesemondó verseny | Nyársapát | középmezőny | Csábi Dániel - 4. osztály | Eszes Attiláné |
Körzeti mesemondó verseny | Tiszajenő | 4. hely 7. hely |
Nagy Karina - 1.a osztály Váczi Eszter - 1.a osztály |
Szabó Lajosné |
Körzeti mesemondó verseny | Tiszajenő | 6. hely | Karai Eszter - 6. osztály | Törőcsikné Lavicska Edit |
Történelem csapatverseny | Tiszajenő | 7. hely | Ádám Róbert Eszes Lilla Törőcsik Ádám 5. a osztály |
Szabó Lajosné |
Megyei
Kaán Károly természetismeret verseny - 6. osztály (45 tanuló versenyzett) |
Mogyoród | 4. hely 5. hely 6. hely 7. hely |
Nagy Nikolett Bartó Bojána Szűcs Gerda Kakulya Zsolt |
Szarvákné Földi Edit |
Megyei
Kaán Károly természetismeret verseny - 5. osztály (48 tanuló versenyzett) |
Mogyoród | 10. hely 12. hely a mezőny első harmadában végzett |
Eszes Lilla Terjéki Márta Törőcsik Ádám |
Szarvákné Földi Edit |
Körzeti rajzverseny | Dánszentmiklós | 1. helyezés | Bándi Péter, Serfőző Nikoletta | Bándiné Palacsik Orsolya |
Körzeti szavalóverseny | Nyársapát | 1. hely 3. hely |
Karai Eszter - 6. osztály Eszes Lilla - 5.a osztály |
Törőcsikné Lavicska Edit |
Tükör Kép országos pályázat | Szentendre | 1. hely |
Szabó VIktória - 5.b osztály Bándi Péter - 1.a osztály Szőke GÁbor - 1.a osztály |
Bándiné Palacsik Orsolya Erdeiné Tóth Klára |
Elsősegélynyújtó csapatverseny | körzeti 1. hely megyei |
Karafiát Kristóf - 7.a osztály Tugyi János - 7.a osztály Bognár Anikó - 8.b osztály Hajnal Adrienn - 8.b osztály Kecskés Alexandra - 8.b osztály |
Kele Árpádné Farkas Imre |